Zgłoszenia | Regulamin

Przedmiotem konkursu jest oryginalny, wcześniej nie realizowany projekt przedstawienia, performansu, instalacji lub sztuki teatralnej. Preferowane będą propozycje z dziedziny nowej dramaturgii oraz projekty, poszukujące inspiracji i energii dla teatru w innych dyscyplinach: muzyce współczesnej, sztukach wizualnych, filmie, sztuce wideo, komiksie, fotografii, dokumencie, reportażu. Podstawą projektu powinna być praca z aktorem.

Autorzy / autorki projektów powinni / powinny do 15 października przesłać mailem na adres terentr@trwarszawa.pl swoje artystyczne CV, list motywacyjny zawierający odpowiedź na pytanie: „Co TR Warszawa może mi dać, co mogę dać TR Warszawa” (do 300 słów) oraz oryginalny, wcześniej nie realizowany projekt przedstawienia, performansu, instalacji lub sztuki teatralnej w formie opisu (do 800 słów). W przypadku projektów sztuk teatralnych należy do opisu dołączyć jedną scenę do 5 stron znormalizowanego tekstu. W przypadku projektów audiowizualnych wymagane jest dołączenie materiału wideo lub audio (do 3 minut) lub  zdjęć/rysunków (do 10 sztuk) – w zależności od specyfiki projektu. Limit wielkości wszystkich dołączonych plików to 15 MB.

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną w TR Warszawa w dniach 29-31 października. Prosimy o zarezerwowanie czasu w tym terminie, osoby które nie pojawią się na rozmowie, nie będą brane pod uwagę w kwalifikacji.

Zgłoszenia konkursowe należy nadsyłać wyłącznie mailem na adres terentr@trwarszawa.pl w tytule wiadomości należy wpisać: „Konkurs TEREN TR”.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 października 2014 r. o północy.

Więcej informacji w REGULAMINIE (PDF, 200 KB).